ASAF – Boucles Claviéroises dan toch op de kalender
De ASAF kondigde enkele dagen geleden aan dat het de Boucles Claviéroises van de kalender schrapte. In een perscommuniqué kwam het na overleg op die beslissing terug.
De Franstalige federatie kreeg volgens die mededeling via mail de toezegging dat de ‘Privé test’ afgelast zou worden indien de Boucles Claviéroises hun plekje op de kalender terug kregen. Een publieke bevestiging hiervan wou de organisator niet geven vooraleer de ASAF officieel zijn beslissing herriep.
“Het is nooit de wil geweest van ons om de deelnemers te straffen die erop rekenden om de rally te rijden. Aangezien er door het annuleren van het privé initiatief niet langer gevaar bestaat dat leden van ons in de waan zouden verkeren van aan een officieel evenement deel te nemen, is beslist om de schrapping ongedaan te maken.”
De ASAF benadrukte dat indien het evenement toch zou doorgaan de wedstrijd alsnog geschrapt wordt.
“We willen geen testdag of een gelijkaardig evenement op grondgebied van Clavier of Somme Leuze. Of het nu van dezelfde organisator is of een andere. Mocht dat wel zo zijn dan herroepen we deze beslissing en is de wedstrijd definitief geannuleerd.”
Tags: boucles clavieroises, heading