RS Micky – Sturbois laat Deferm en Dewulf ver achter zich
Dit jaar kozen de organisatoren van de RS Micky opnieuw voor een rit in lijn over de wegen die ook de Condroz aandoet. Sebastien Sturbois en Philippe Dewulf zetten elk een Toyota Corolla WRC in. Het was Sturbois die het makkelijk haalde. Raphael Beaufort zegevierde met een Clio in D123. (foto: Nautet/ASAF)
Sebastien Sturbois nam meteen de leiding en keek niet meer achterom. Dewulf kon zijn wagonnetje niet aanpikken en moest uiteindelijk nog de tweede plaats afstaan aan Hubert Deferm. De voormalige Belgische kampioen kwam een eerste keer proefrijden met zijn nieuwste aanwinst: een Peugeot 207 S2000.
In de straatbandendivisies kende ook Beaufort weinig weerstand. Het nummer 2 Henrard (Clio) moest al 43 seconden toegeven, Jeremie Tomballe finishte met een 206 als derde.
Tags: Hubert Deferm, Jeremie Tomballe, Micky, Philippe Dewulf, Raphael Beaufort, Sebastien Sturbois