BFO BRC – Ford Focus WRC voor Freddy Loix
Freddy Loix stond al even op de deelnemerslijst van de Rally van Haspengouw. Met welke wagen ‘Fast Freddy’ daar zou starten was echter nog niet duidelijk. Noteert u alvast maar met stip Loix voor de zege: het wordt een Focus WRC 08.
De Focus WRC 08 bleek eerder al bijzonder efficiënt in de handen van Pieter Tsjoen en Bernd Casier. Het is evenwel niet met die Focus dat we Loix aan het werk zullen zien maar wel met de 08 waarmee Jean-Marie Cuoq vorig jaar in Frankrijk de titel behaalde.
Met Loix heeft het BFO BRC meteen een stevige (en voorlopig enige) titelkandidaat. Het volledige programma van de Limburger blijft niettemin nog even een raadsel, net als de wagen waarmee Loix succes wil nastreven in Ieper.
Tags: Belgian Rally Championship, cuoq, Focus WRC, Freddy Loix