Citroen Racing Trophy – Victorien Heuninck op weg naar de titel in C2-R2 Max
Victorien Heuninck toonde zich ondanks mechanische pech zaterdagmorgen de snelste C2 R2 Max in de ConXioN Omloop van Vlaanderen. Polle Geusens bevestigde het goede dat we in Ieper al konden zien maar finishen lukte dit keer niet.
In de categorie R2 loste de jonge Polle Geusens de verwachtingen in. Na zijn sterk optreden in Ieper, realiseerde hij opnieuw snelle chrono’s en op een bepaald moment voerde de Limburger de tussenstand aan in R2. Maar, hij liet zich helaas verrassen op de verraderlijke smalle baantjes en moest opgeven. Victorien Heuninck, die zaterdagochtend een kleine minuut verloor door een kapotte versnellingspook, liet de zege niet liggen. Hij was opnieuw de snelste van de C2-R2-piloten en naderde met rasse schreden op Geusens tot die in de fout ging. Zonder de mechanische tegenslag, had Heuninck zeker mee gestreden voor de overwinning in de categorie R2. Dankzij deze derde zege op vier wedstrijden bij de C2-R2 Max, heeft de Fransman een serieuze optie op de titel in de Citroën Racing Trophy C2-R2 Max genomen.
Verder in het veld was de strijd bijzonder boeiend tussen Guillaume Dilley, Quentin Collignon en Luxemburger Ronny Foxius. Collignon moest helaas opgeven door een afgescheurde leiding halfweg de tweede dag. Iets later werd Foxius gestopt door een gebroken aandrijfas. Net zoals in Ieper, behaalde Guillaume Dilley een mooie 2de plaats, waardoor hij ook naar die plaats oprukt in de tussenstand.
De volgende manche van de Citroën Racing Trophy Belux staat half oktober op het programma in het Groothertogdom Luxemburg.
Tags: Citroen Racing Trophy, CONXION Omloop van Vlaanderen, Guillaume Dilley, Polle Geusens, Quentin Collignon, Ronny Foxius, Victorien Heuninck